• Lukáš Macek

Z těsné výhry se radovali domácí. Uničov se prezentoval sympatickým výkonem

Přípravné utkání 2.2.2019 UMTRA Pardubice.

FK Pardubice - SK Uničov 1:0 (1:0)

Branka: 7. Mužík.

Sestava FK Pardubice:

Horníček (46. Letáček) - Hykel, Šejvl (46. Kopřiva), Zukal, Čelůstka - J. Jeřábek - Mužík, Solil, Tischler, Fousek - Kovář (46. Prosek).

Trenér: Karel Krejčí.

Sestava SK Uničov:

Spurný - Purzitidis (65. Habáň), Bala (75. Fencl), Můčka, Koutek - Jeřábek, Svoboda (60. Rajnoha), Vichta, Bača, Strnad - Komenda.

Trenér: Dušan Žmolík.

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"Myslím, že na přípravný zápas poměrně daleká cesta do Pardubic měla smysl. Odehráli jsme zápas s kvalitním protivníkem, který nám měl ukázat, jak na tom jsme na začátku přípravy a na čem bychom měli v dalším průběhu přípravy pracovat. Hráči přistupují skvěle ke každému tréninku a stejně tak zodpovědně a s chutí odehráli i tento zápas. V prvním poločase jsme sice obdrželi gól, nicméně jsme si vytvořili perfektní příležitosti, ze kterých jsme mohli dát branku i my. Druhý poločas byl rozdílný v tom, že jsme poměrně jednoduše přicházeli o míče v předfinální fázi a tak jsme se dostávali jen do blízkosti šestnáctky soupeře, ale situaci, ze které bychom mohli srovnat, jsme si nevytvořili. Naopak s blížícím se koncem zápasu si soupeř začal vytvářet situace, ze kterých si mohl vítězství pojistit. Do zápasu se zapojili hráči, kteří se do týmu po nějaké pauze vrátili či jsou v týmu nováčky. Všichni v tomto zápase ukázali, že našemu týmu mají co dát a mohou být pro tým přínosem."

Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné tagy
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Město Uničov

logo_lion_sport_s.png

© 2017