Žluté karty:  Přikryl, Malý, Hladík - Bača, Bala, Svoboda

Semanko - Malý, Fiala, Markovič, Smékal (80. Bahounek), Jasenský (K), Hladík, Kiška (84. Červenka), Vašulka, Mlýnek, Přikryl (65.Koňařík)

Sestava SK Uničov:

Uvízl, Purzitidis, Bala, Krayzel, Můčka - Ambrozek, Bača, Svoboda - Vichta (82. Strnad), Komenda, Krč (89. Jeřábek)

Trenér:  Dušan Žmolík

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"V Otrokovicích jsme odehráli kvalitní utkání. Myslím, že fotbalově jsme byli lepší po celý zápas, ale první poločas nám soupeř dělal velké problémy s míči za naše obránce, ze kterých si vytvořili několik nepříjemných situací. Po jedné z nich kopali pokutový kop, kterým srovnali stav. My jsme šli do vedení hned na začátku zápasu. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že utkání chceme vyhrát a díky gólu se nám pak otvírala i řada dalších vynikajících příležitostí. Byla tam spousta možností jak zápas rozhodnout gólem na 3:1. Nicméně se nám přidat gól nepodařilo. I tak hráli kluci aktivně, nenechali se soupeřem zatlačit a díky 100% koncentrovanosti do poslední minuty si mohou užít vítězství."