Branky:  57. Málek - 17. Svoboda, 41. Komenda, 61. Ambrozek

Kodeš, Heiník, Žižka (K), Málek, Opatřil (46. Pyclík), De Carvalho (53. Massaniec), Foltyn, Hudeczek, Mac, Štefek, Vengřinek (46. Krejčí)

Sestava SK Uničov:

Spurný - Seibert, Bala, Můčka, Koutek - Strnad (89. Purzitidis), Ambrozek, Bača, Svoboda, Krč (77. Vichta) - Komenda (K) (90. Piruch)

Trenér:  Dušan Žmolík

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"Hodnocení bude podobné tomu, které jsem poskytl do novin, jen si ho mohu lépe promyslet a zformulovat. Utkání jsme zvládli, znovu jsme venku v těžkém utkání získali 3 body. Nicméně musím být ze začátku hodnocení kritický k obranné hře našeho celého mužstva v prvním poločase. Sice jsme ho vyhráli po krásných gólech 2:0, nicméně v příštích zápasech to nemusí stačit, pokud budeme hrát směrem dozadu takovým způsobem. V druhém poločase to bylo už dobré a soupeře jsme pustili jen do jedné velké příležitosti, kterou mohl celé utkání ještě zdramatizovat, protože to bylo za stavu 3:1. Ještě předtím jsme však za stavu 2:0 dostali gól, který bych charakterizoval jako typický jarní. Nedokáži teď posoudit jak se to poodráželo a kdo nakonec míč do brány dostal. Naštěstí jsme neznervózněli a dál si vytvářeli dobrou hrou šance, a podařilo se nám zvýšit náskok. 10 minut před koncem přišla zmiňovaná šance soupeře, kterou jsme přežili a mohli tak utkání v klidu dohrát s míčem na kopačkách na polovině soupeře. Byl to náročný týden a jsem pyšný, jak hráči celý týden herně zvládli. Samozřejmě domácími výsledky jsme diváky nepotěšili, protože se doma trápíme střelecky. Další týden máme možnost vše napravit. Pokud kluci budou hrát znovu tak jako doposud, tak se to určitě obrátí. Plní vše co po nich chci, proto pokud nespokojený divák má chuť po někom řvát, tak ať řve jen po mně. Ti kluci za to opravdu nemohou. Veškerá zodpovědnost za to, co se doposud v Uničově na trávníku dělo, jde za mnou, protože já takovou hru po týmu vyžaduji."