Letní příprava zahájena

July 5, 2019

V pátek dopoledne zahájili hráči Uničova letní přípravu na nový soutěžní ročník 2019/2020 v Moravskoslezské fotbalové lize. Trenér Žmolík měl k dispozici zatím nekompletní kádr doplněn hráči z úspěšného dorostu. Zbytek hráčů chyběl z různých důvodů a k týmu se připojí později.

 

První ostrou zkouškou bude sobotní přípravné utkání s nováčkem Národní fotbalové ligy SK Líšeň. Utkání se odehraje na hřišti v Medlově od 10:30.

 

V příštím týdnu nás čekají dva těžké duely na hřištích soupeřů. V úterý 9.7. v 18:00 v Pardubicích a v pátek 12.7. v 17:30 ve Vítkovicích.

 

 

Trenér Dušan Žmolík prozradil jak bude vypadat letní příprava

 

"Dnes jsme začali přípravu, která bude ještě kratší než minulý rok. Výhodou pro nás je, že se všichni známe a tým je téměř stejný, tzn.. nebudeme se muset seznamovat mezi sebou, či s herním projevem. Dnes jsme ještě nebyli kompletní, ale během začátku příštího týdne už budeme všichni pohromadě. Trénink proběhl tak, abychom si vyzkoušeli po pauze míč, protože zítra nastoupíme do prvního přípravného utkání. Hráči by měli být rozběhaní, takže bychom to utkání měli kondičně zvládnout. Jak se nám povede herně nedokážu říci. Další dva týdny budou úplně odlišné, první týden zapracujeme s míčem pouze na hřišti a sehrajeme další dvě těžká utkání s Pardubicemi a Vítkovicemi. Oba týmy by měly hrát už v tom nejsilnějším, protože jim v dalším týdnu začne soutěž. Je to pro nás skvělá možnost vyzkoušet si takové zápasy. V dalším týdnu nás čeká asi největší dřina, kterou zakončíme zápasem s Ústí nad Orlicí a pak máme před sebou posledních 14 dní před začátkem, ve kterých už nebudeme trénovat každý den. Během těchto dní sehrajeme ještě dva přípravné zápasy s Hranicemi a Bruntálem."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

.

July 1, 2019

1/1
Please reload

Recent Posts

August 4, 2020

Please reload

Search By Tags

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Město Uničov

logo_lion_sport_s.png

© 2017