Branky:  19.+32. Šupák - 42. Bača, 46. Krč, 62. Hapal

Karty:  Kocúr K., Šupák, Kolísek - Ambrozek, Seibert, Komenda

Kameník - Kundrátek L. (73. Kocúr J.), Navrátil, Dydowicz, Furik M., Kocúr K. (K)., Kučera, Šupák, Němec, Hleba (46. Furik D), Kolísek

Sestava SK Uničov:

Kalina - Seibert, Bala, Purzitidis, Koutek - Ambrozek, Bača (K), Svoboda (46. Komenda) - Strnad (62. Vichta), Krč, Hapal (82. Můčka)

Trenér:  Dušan Žmolík

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"S Rýmařovem nás nikdy nečekalo nic lehkého a dnes se to znovu potvrdilo. Během 30 minut jsme prohrávali 2:0. Nedařilo se nám zachytávat jejich rychlé protiútoky. Do té doby se nám ani nedařila finální fáze. Naše akce skončily buď na zcela špatné přihrávce nebo špatným výběrem místa v pokutovém území soupeře. Proto nám tam pár pěkných přihrávek jen proletělo ze strany na stranu. Naštěstí jsme hru ještě do poločasu zlepšili a snížili stav. Po poločase jsme hned vyrovnali a šli i do vedení. Pak tam byla celá řada zajímavých příležitostí, kdy jsme zápas mohli rozhodnout a nepřipustit drama, bohužel jsme nedali veliké šance. Na druhou stranu soupeř tam měl taky jednu tutovku. Bohužel jsme utkání dalším gólem nerozhodli, a proto jsme museli v poslední 5ti minutovce odolávat nepříjemným nákopům a autům soupeře do 16tnáckty a vrhat se do střel, abychom vítězství udrželi.
Myslím, že to byl pro diváka hezký pohárový zápas, ve kterém padlo 5 krásných gólů."