• Lukáš Macek

Utkání rozhodl svoji první trefou dorostenec Macháček


4. kolo MSFL 23.8.2019

SK Hanácká Slávia Kroměříž - SK Uničov 1:2 (0:1)

Branky: 88. Silný (PK) - 21. Strnad, 75. Macháček

Karty: Kofroň, Matoušek, Fládr - Seibert, Bača, Hapal

Rozhodčí: Mayer - Zaoral, Volek

Delegát FA: Juřička

Diváků: 230

Sestava SK HS Kroměříž:

Kofroň - Zavadil, Hloch, Pančochář (55. Mlčoch), Cupák, Machálek (57. Chytil), Silný, Matoušek, Kovář, Fládr (77. Marchuk), Jeleček

Trenér: Bronislav Červenka

Sestava SK Uničov:

Uvízl - Seibert, Bala, Můčka, Koutek - Ambrozek (90. Vasiljev), Bača, Svoboda (72. Macháček) - Vichta (68. Hapal), Komenda, Strnad (60. Krč)

Trenér: Dušan Žmolík

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"Utkání se nám vydařilo, i když konec zápasu jsme dohrávali i vlastní vinou pod tlakem soupeře. Vydařený byl především první poločas, který jsme odehráli perfektně. Ke spokojenosti snad chyběl ještě jeden gól navíc, který jsme mohli a měli vstřelit z několika šancí. Kdybychom v prvním poločase ještě vícekrát stříleli, neměl bych hráčům co vytknout. Druhý poločas a především jeho druhá půlka se odehrávala tak, jak jsme předpokládali. Kroměříž se snažila vyrovnat, otvírala hru a nám se měly a taky naskytovaly příležitosti k brejkovým situacím. Bylo jich dostatek, protože jsme se však prosadili druhý poločas pouze jednou, museli jsme odolávat náporu soupeře. Škoda, že jsme zápas nerozhodli dalším gólem, místo toho jsme museli urputně bránit nakopávané míče a centry do pokutového území. Po jedné takové skrumáži jsme dostali gól z penalty. Po tomto gólu času na další gól moc soupeř neměl i díky tomu, že jsme pak udrželi míč na naší útočné polovině."

Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné tagy
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Město Uničov

logo_lion_sport_s.png

© 2017