Branky:  45. Ambrozek (PK), 88. Krč - 28. Chytil

Karty:  Bala, Bača - Zlatohlávek, Galus, Chytil, Spáčil, Grečmal, Chromý (trenér)

Uvízl - Seibert, Bala, Můčka, Koutek (42. Krayzel) - Ambrozek, Bača, Svoboda (67. Krč) - Strnad (75. Hapal), Komenda (K), Vichta (90. Vasiljev)

Sestava SK Sigma Olomouc:

Gröger - Diblík, Neuer, Zima, Beňa - Voleský, Spáčil (K), Zlatohlávek (77. Grečmal), Galus (62. Langer), Chytil - Tandir (46. Baďura)

Trenér:  Augustin Chromý

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"Připravovali jsme se na těžký zápas nejen kvůli tomu, že soupeř je kvalitní, ale bylo potřeba zvládnout zápas i emočně, protože velká část hráčů z našeho týmu je s Olomoucí úzce spjatá a není jednoduché takovéto zápasy zvládnout. Zápas se od začátku do konce odehrál ve vynikajícím tempu, nebylo tam tolik šancí jako jsme zvyklí z minulých zápasů, ale myslím, že zápas nenudil. My jsme mohli využít na začátku několik slibných příležitostí, soupeř taky zahrozil, ale oba týmy si s tím nakonec poradily. My jsme si paradoxně neporadili s jednou situací, kdy jsme byli v přesile, a přesto jsme se nechali překvapit a prohrávali jsme 1:0. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat z penalty a z penalty jsme mohli i svůj náskok ve druhé půli zvýšit, ale druhou penaltu jsme neproměnili. Soupeř měl před našim druhým gólem velice slibnou příležitost, kterou neproměnil. Nejen proto jsme zápas vyhráli. Kluci byli odměněni za tu obrovskou snahu a šli tomu druhému gólu naproti. To, co se nám nepovedlo minulý domácí zápas, se nám povedlo dnes. Věřím, že si toto vítězství všichni s pokorou užijeme."