• Lukáš Macek

Uničov musel dotahovat dvougólové manko. Nakonec bere bod


17. kolo MSFL 4.9.2019 - Markvartovice

FC Baník Ostrava B - SK Uničov 2:2 (2:0)

Branky: 6. Celba, 19. Buchta - 66. Krč, 74. Ambrozek (PK)

Karty: Russmann, Foltyn, Lehnert - Ambrozek, Krč

Rozhodčí: Volek - Silný, Richtár

Delegát FA: Šalata

Diváků: 311

Sestava FC Baník Ostrava B:

Murin - Russmann, Hasala, Buchta (K), Celba (80. Velner), Bolf (89. Urban), Žák, Pokorný, Holzer (62. Lehnert), Kaloč (69. Foltyn), Lalkovič

Trenér: Daniel Tchuř

Sestava SK Uničov:

Kalina - Seibert, Bala, Můčka, Purzitidis (27. Krayzel) - Ambrozek, Bača, Svoboda (62. Hapal) - Vichta (74. Vasiljev), Komenda (K), Strnad (46. Krč)

Trenér: Dušan Žmolík

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:

"Dnešní zápas, který jsme nezačali dobře, jsme nakonec mohli dotáhnout do vítězného konce. Třetí gól jsme měli v posledních minutách na hlavě, ale bohužel jsme přestřelili bránu. Remíza z dnešního zápasu, zvláště po průběhu, je pro nás velice cenná. Cenná je i z toho důvodu, že jsme se utkali s kvalitním soupeřem, který nám zvláště ze začátku zápasu nadělal spoustu problémů. Soupeř byl aktivní a herně nám zatápěl. Měli spoustu šancí, které neproměnili, paradoxně jsme dostali góly ze situací, které se daly pohlídat, respektive nemusely vůbec vzniknout. To hodnocení zvláště první části první půle vyznívá z mé strany jednoznačně pro soupeře, ale i my jsme tam měli vynikající příležitosti ke vstřelení gólu. V druhé půli jsme vylezli ještě více na soupeře s tím, že budeme napadat ještě výše a agresivněji. Byl to i test naší kondice, kolik toho vydržíme. Ono nám to najednou přineslo častější získávání míče a více prostoru pro kombinaci směrem dopředu. Hra se srovnala a nám se začala zlepšovat naše hra, držení míče a vznikaly nám situace, ze kterých jsme mohli hrozit. Nakonec jsme snížili a po další chvíli srovnali. Poslední desetiminutovka mohla přinést vítězství nám. Na úplném konci měl soupeř několik standardních situací, ze kterých mohl strhnout vedení naopak na svoji stranu."

Ostatní výsledky 17. kola MSFL:

Blansko - Otrokovice 4:0

Dolní Benešov - Znojmo 0:1

Kroměříž - Frýdek-Místek 4:2

Rosice - Hlučín 0:0

Sigma Olomouc B - Petřkovice 3:0

Velké Meziříčí - Slovácko B 0:1

Vyškov - Vrchovina 0:2

Zlín B - Uherský Brod 2:0

Tabulka MSFL:

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/table/f4aeff7e-4cc8-4fed-bef3-b60a9fdb34bc

Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné tagy
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Město Uničov

logo_lion_sport_s.png

© 2017