• Lukáš Macek

Na Slovácku se bude hrát už v sobotu !


Slovácko B si MSFL poprvé zahrálo MSFL v sezoně 2000/01 a kromě sezony 2009/10 se mu povedlo v soutěži setrvat až do zrušení B týmů pro sezonu 2017/18 a zavedení Juniorské ligy. Jelikož mělo Slovácko i C tým, hrající I.B třídu Zlínského kraje (7. nejvyšší soutěž v ČR), tak B tým se přihlásil do soutěže místo něj a v soutěži strávil 2 sezony, než došlo k obnovení B týmů.

Po 10 zápasech je Slovácko B na 15. místě s 11 body a záporným skóre 13:21. Minulé kolo prohrálo v Uherském Brodě 1:2, čímž protáhlo ligovou šňůru bez výhry na 4 zápasy.

Uničov naopak v minulém kole ukončil stejnou sérii a porazil Frýdek – Místek 3:0. V tabulce se tak posunul s 18 body na 3. místo za dvojici Blansko, Olomouc B.

Vzájemné zápasy (včetně zápasu s týmem s předchozím názvem 1. FC Synot B):

Uničov – remíza – Slovácko B

18-5-5

Vzájemné zápasy z poslední sezony Slovácka B v MSFL (2016/17)

Uničov – Slovácko B 1:1 (Krč – Machalík)

Slovácko B – Uničov 0:1 (Krč)

Za Slovácko v posledním vzájemném zápase nastoupili i současní hráč A týmu Patrik Šimko a Tomáš Zajíc, Benjemin Tetteh (v současnosti Sparta Praha) a na lavičce byl Matěj Kovář, který ve svých 19 letech chytá za rezervní tým Manchesteru United. Za Uničov hrál nynější hráč Slovácka Tomáš Vasiljev.

Nejzajímavější zápis do historie přinesl duel na půdě Slovácka B z roku 2014. Vyrovnávací gól na 2:2 dával za domácí po rohovém kopu brankář Dušan Melichárek (nyní ve švédském Malmö).

Soupiska 1. FC Slovácko B:

Tomáš Dzeminsky, Radim Olšanský, Michal Miklík, Adam Řihák, Jakub Jamný, Lukáš Kočíš, Miroslav Tomaštík, Adam Obdržálek, Filip Krejčík, Daniel Chytil, Marek Janša, Martin Řehola.

Realizační tým:

Pavel Němčický - trenér

Petr Drobisz - asistent trenéra

Josef Horák - vedoucí družstva

Jiří Koželuha - masér

Ostatní zápasy 10. kola MSFL:

Petřkovice - Blansko

Frýdek-Místek - Vrchovina

Hlučín - Vyškov

Rosice - Ostrava B

Uherský Brod - Znojmo

Otrokovice - Velké Meziříčí

Olomouc B - Zlín B

Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné tagy
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Město Uničov

logo_lion_sport_s.png

© 2017