top of page
  • Lukáš Macek

Další tým z Brna, Uničov se představí na půdě dalšího nováčka soutěže Tatranu Bohunice


Uničov čeká po Startu Brno souboj s dalším brněnským nováčkem tohoto ročníku MSFL. Tentokrát pojede na hřiště Tatranu Bohunice.

Bohunice byly založeny už v roce 1929. V sezónách 1992/93 až 2010/11 hrály nepřetržitě krajský přebor. V letech 2011 až 2014 poprvé okusily Bohunice divizi. V sezóně 2013/2014 hráči Bohunic bohužel obsadili 16. místo a sestoupili zpět do Krajského přeboru. V první sezóně po sestupu z Moravskoslezské divize, kádr pod vedením Lukáše Kříže obsadil 1. místo, a dokonce vyhrál Krajský přebor i v novém bodovém rekordu, ale vzdal se možnosti postoupit zpět do divize.

Ve stejné sezóně si hráči připsali tzv. Tripple, když ovládli nejenom krajský přebor, ale také i krajský pohár a superpohár v duelu s vítězem Bratislavského kraje.

V sezóně 2022/23 se po 8 letech vrátily do divize a ze 3. místa postoupily poprvé v historii do MSFL.

S udržením 3. ligy budou mít Bohunice ještě dost práce. Ze 14 zápasů vyhrály 3. Zbylých 11 prohrály. S 9 body a skóre 12:27 jsou na posledním 18. místě. Na výhru čekají 7 kol, od 13. září, kdy vyhrály na hřišti Zlína B. V minulém kole prohrály 1:2 na půdě Karviné B.

Uničov protáhl bodovou sérii v lize na 6 zápasů. V minulém kole proti Startu Brno otočil z 0:2 na 3:2 vítěznou penaltou v nastavení 2. poločasu. S 27 body je na 2. místě.

Uničov se s Bohunicemi utká v soutěžním utkání poprvé.
Soupiska TJ Tatran Bohunice:


Dominik Kunický, Kvido Formánek, Marek Král, Daniel Řeřucha, Tomáš Koreň, David Trtek, Radek Souček, Dominik Šmerda, Nikolas Burčík, Marek Sehnal, David Krška, Petr Němec, Ondřej Doubravský, Michal Bednář, Michal Suchý, Radim Ševčík, Martin Pecuch, Jakub Kokorský.
Realizační tým:


Luboš Kučerňák - hlavní trenér

František Schneider - asistent trenéra

Ivan Lacko - asistent trenéra

Vlastimil Caska - vedoucí družstva

Robert Dang - trenér brankářů

Bedřich Zemánek - masér

Jan Březina - zdravotník

Ostatní zápasy 14. kola MSFL:


Znojmo - Frýdek-Místek

Hlučín - Rosice

Hranice - Karviná B

Start Brno - Slovácko B

Zlínsko - Zlín B

Blansko - Hodonín

Uherský Brod - Frýdlant

Ostrava B - Třinec

Commentaires


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page