Devatenáctka podlehla mužům z Troubelic 1:3

SK Uničov U19 - Sokol Troubelice 1:3 (0:2)

Branky: Michalík (PK)

Sestava SK Uničov U19:

Vlček (46. Húževka) - Koudela (46. Gabriel), Kuděla (72. Demel K.), Boxan (72. Koudela), Demel K. (46. Šlégl) - Třeštík (46. Krejčí), Hrazdil (72. Třeštík), Demel M. (72. Navrátil), Navrátil (46. Sedlařík) - Olejník (46. Michalík), Rabenseifner (72. Olejník).

Hodnocení trenéra Zdeňka Třeštíka:

"První přípravné utkání jsme hráli proti Sokolu Troubelice, účastníka krajské soutěže 1.A třídy. Pro některé kluky byl tento zápas jejich vůbec první konfrontací s mužským fotbalem. Soupeř byl silnější v osobních soubojích, což se projevilo u prvního gólu, kdy se nám nepodařilo udržet balón před vlastním pokutovým územím. Druhý gól jsme obdrželi z pokutového kopu, po nešťastném sražení soupeřova hráče. O poločase jsme prostřídali šest hráčů, což přineslo určité oživení, hlavně v útočné fázi. Přesto jsme ještě jednou inkasovali po nepohlídané standartní situaci soupeře. Kluky musím pochválit, že i za nepříznivého stavu jsme se snažili hrát stále kombinační hru, které vyústila faulem v pokutovém území a z nařízeného pokutového kopu jsme snížili na konečných 1:3. V předposlední minutě jsme ještě po rychlém brejku mohli korigovat výsledek, ale hráč z mého pohledu zvolil v zakončení špatné řešení. Zápas nám ukázal nedostatky, na kterých musíme zapracovat, ale i dobré věci, na kterých se dá stavět. I když jsme prohráli, tak tento zápas byla výborná příprava po stránce kondiční a fyzické. Soupeř vyhrál zaslouženě, měl i další šance, které se mu nepodařilo dotáhnou. Další přípravné utkání hrajeme v neděli 6.6.2021 se stejným soupeřem."