Devatenáctka neudržela dvoubrankové vedení a těsně prohrála

TJ Sokol Troubelice - SK Uničov U19 3:2 ( 0:1 )

Branky: vlastní, Michalík

SK Uničov U19:

Húževka (46. Vlček) - Koudela (46. Romanec), Boxan (46. Kuděla), Gabriel (72. Koudela), Demel K. (46. Šlégl), - Třeštík (46. Krejčí), Demel M. (46. Hrazdil), Sedlařík (72.Třeštík), Kuděla (46. Mackovík, 72. Demel. K.) - Navrátil (46. Olejník, 72, Demel M.), Michalík (72. Navrátil).

Hodnocení trenéra Zdeňka Třeštíka:

"Druhé přípravné utkání jsme hráli na neutrálním hřišti v Újezdě u Uničova se stejným soupeřem, jako minulý týden.

První poločas byl kompletně v naší režii. Částečně se nám podařilo odstranit nedostatky z prvního zápasu a to lepší převzetí míče a zlepšila se i komunikace mezi hráči. Na soupeře jsme od první minuty vyvinuli tlak, což vyústilo hned ve třetí minutě, kdy si soupeřův hráč pod tlakem našich dvou hráčů dal vlastní gól. Bohužel další 4 gólové šance se nám již v prvním poločase nepodařilo proměnit. Do druhého poločasu se prostřídalo šest hráčů a již se nám nepodařilo navázat na dobrou hru z prvního poločasu. I přesto se nám po krásné kombinační akci podařilo dát gól na 0:2. I přes dvougólové vedení jsme toto utkání nedokázali dovést do vítězného konce a soupeř i za pomocí našich chyb dokázal zápas otočit ve svůj prospěch. V polovině druhého poločasu jsme opět převzali iniciativu a vypracovali si další gólovou šanci, kterou se nám opět bohužel nepodařilo proměnit. Tento zápas z mého pohledu prohrál lepší tým. Rozhodla naše špatná produktivita. Pozitivní ale je, že jsme si dokázali gólové šance vytvořit. Celkově toto dvojutkání hodnotím kladně, kluci ukázali dobrý přístup. Další utkání hrajeme již tuto středu, proti SK Sigma Olomouc U17 v 18:00 hodin."