top of page
  • Lukáš Macek

Do Uničova zavítá nováček soutěže z Hranic


Hranice hrály MSFL poprvé již při jejím založením v sezoně 1991/92. Nejlepším výsledkem je 5. místo ze sezony 2001/02 a 3x 8. místo. Jinak se klub pohyboval nad hranicí sestupu. Poprvé Hranice sestoupily do divize po sezoně 2000/01, ale hned se vrátily. Po mizerné sezoně 2006/07, kdy skončily beznadějně poslední čekaly na návrat dlouhých 15 let. Mezitím sestoupily i na 2 sezony do krajského přeboru.

V minulé sezoně ovládly s bilancí 20 – 3 -3, 63 body a skóre 70:25 divizi E a zajistily si tím místo v MSFL pro tuto sezonu. V té jsou po 5 odehraných zápasech s 5 body za výhru, 2 remízy, 2 porážky a skóre 5:10 na 15. místě. V minulém kole prohrály 0:3 na hřišti Zlína B.

Uničov je na 11. místě se 6 body za dvě domácí výhry. V minulém kole prohrál i třetí venkovní zápas. Ve Velkém Meziříčí neudržel vedení a prohrál 1:2.

Oba týmy se spolu po sestupu Hranic utkaly celkem 5x. Uničov uspěl v obou pohárových zápasech na půdě Hranic. V roce 2008 postoupil po penaltách. V roce 2012 to byla pro změnu hladká výhra 8:0. Ve třech přípravných zápasech si oba týmy připsaly po výhře a jednou remizovaly.
Soupiska SK Hranice:


Štěpán Spurný, Jakub Tomečka, Jan Beňa, David Bezděk, Jan Cagaš, Václav Cverna, Adam Dittmer, Lukáš Hapal, David Heřmánek, Adam Jasenský, Marek Kirschbaum, David Koláček, Michal Kuchař, Radim Kundrát, Martin Lasovský, Jakub Marek, Filip Markovič, Josef Pančochář, Jakub Rolinc, Nikolas Tilkeridis, Petr VavříkRealizační Tým:


Roman Matějka - hlavní trenér

Tomáš Čáp - asistent trenéra

Milan Nekuda - asistent trenéra

Štefan Pribela - vedoucí družstva

Martin Šostok - masér

Pavel Mikušek - trenér brankářů
Ostatní zápasy 5. kola MSFL:


Ostrava B - Zlín B

Frýdlant - Kvítkovice

Uherský Brod - Vrchovina

Blansko - Hlučín

Frýdek-Místek - Slovácko B

Vítkovice - Rosice

Znojmo - Kroměříž

Hodonín - Velké MeziříčíSPONZOR UTKÁNÍ:


Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page