top of page
  • Lukáš Macek

K prvnímu jarnímu utkání zajíždí Uničov do Jihlavy, kde vytáhne ESO v podobě velkého comebacku


Už tento víkend je na pořadu úvodní jarní kolo MSFL. Hráči Uničova zavítají na umělou trávu FKM Jihlava. Ta se nachází v lize na předposledním místě, za ní jsou jen s 8 body Otrokovice. V 17 zápasech získala 14 bodů za 3 výhry, 5 remíz a 9 porážek při skóre 25:43. Celkem se za Jihlavu trefilo v lize 15 hráčů, nejvíc gólů – 3, dali Fila a Laye. Situace v boji o záchranu ale rozhodně není pro Jihlavu ztracená, na 11. Vratimov ztrácí 4 body.


Uničov v podzimní části získal 28 bodů za 8 výher, 4 remízy a 5 porážek s celkovým skóre 27:22 a je na 7. místě. Bodoval hlavně venku, kde je s 20 body 2. nejlepší tým ligy za Kroměříží. Doma si bude chtít napravit na jaře reputaci. Z 9 zápasů vyhrál pouze 2 – nad Znojmem a Blanskem. Útok táhne dvojice Krč (6 gólů) – Komenda (4 góly) a záložník Ambrozek se 6 góly.


Podzimní vzájemný zápas:

Uničov – FKM Jihlava 1:1 (Komenda – Štefánek)V dresu Uničova už nebudeme na jaře vídat Dominika Straňáka a Adama Dittmera, kterým skončilo hostování z Prostějova, dále Ladislava Koutka, který bude nastupovat v dresu lídra olomouckého krajského přeboru FK Šternberk a Pavla Vybírala.


Novými tvářemi jsou brankář Jan Kvapil a Michael Sečkář (oba hostování z Prostějova), ze stejného klubu bude v Uničově dále hostovat Roman Bala. Dalším novicem je Jaromír Štaffa z Moravské Třebové. Největší senzací je nečekaný návrat dlouholeté opory Romana Vejvody z Olešnice u Bouzova.


Změna se udála také na postu trenéra. Dušana Žmolíka vystřídal zkušený Jiří Neček.


Na první domácí utkání si uničovští budou muset ještě chvíli počkat. Následující soupeř z Dolního Benešova krátce před začátkem jarní části MSFL odstoupil ze soutěže.

Kommentare


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page