top of page
  • Lukáš Macek

O další ligové body se popereme v neděli s Hlučínem


Vzestup fotbalu v Hlučíně se dá datovat do přelomu milénia. V 90. letech hrál I. A třídu, v sezonách 2002/03 a 03/04 byl v divizi a v sezoně 2004/05 si zahrál poprvé MSFL, odkud rovnou postoupil do 2. ligy. Tam strávil celkem 5 sezón, téměř v kuse přerušené pádem do MSFL pro sezonu 2008/09. Po dalším pádu hraje 3. nejvyšší soutěž nepřetržitě od sezony 2011/12. Od té doby skončil nejlépe 3. v sezoně 2016/17 a také v minulé, kdy měl bilanci 20-3-9, 63 bodů a skóre 75:31. Předčil jej pouze suverénní vítěz ligy Sigma Olomouc B (80 bodů) a Kroměříž (70 bodů).

Do nové sezóny vstoupil Hlučín vítězně. V předkole Mol cupu vyhrál 7:0 v Krnově a v lize porazil nováčka z Hranic 4:1. Ve 2. kole prohrál s Frýdkem – Místkem 0:1 a poté si v anglickém týdnu zahrál ještě 1. kolo poháru v Bohumíně a zvítězil 3:0.

Uničov má za sebou stejně náročný program. Ve 2. kole MSFL prohrál 2:1 ve Zlíně. V poháru jel do Šumperka, kde brankou Komendy zvítězil 1:0 a postoupil tak do 2. kola.


Vzájemná bilance v MSFL před podzimním zápasem:

Uničov – remíza – Hlučín

8-9-6


Poslední vzájemné utkání:

Hlučín – Uničov 3:2Soupiska FC Hlučín:


Jakub Lapeš, Adam Kuděla, Dominik Hasala, Lukáš Lehnert, Jan Holzer, Radim Plesník, Dominik Smékal, Dominik Mládek, Adam Zajíček, Ondřej Moučka, Tomáš Wolf, Tomáš Buchvaldek, Vojtěch Wala, Marek Šindler, Dominik Tomšů, Jakub Ptáček, Matěj Praus, Oliver PutyeraRealizační tým:


Filip Smékal - hlavní trenér

David Levčík - asistent trenéra

Tomáš Urbančík - vedoucí družstva

Antonín Buček - trenér brankářů
Ostatní zápasy 3. kola MSFL:


Znojmo - Vítkovice

Frýdlant - Kroměříž

Uherský Brod - Zlín B

Blansko - Kvítkovice

Frýdek-Místek - Vrchovina

Hodonín - Rosice

Hranice - Slovácko B

Ostrava B - Velké MeziříčíSPONZOR UTKÁNÍ:


Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page