top of page
  • Lukáš Macek

Poslední letošní domácí utkání, do Uničova dorazí SK Hranice


Uničov se utká s Hranicemi na podzim už podruhé. V 1. kole Mol cupu vyhrál na hřišti soupeře 1:0.

První sportovní klub vznikl v Hranicích už v roce 1920. První fotbalové soutěže se zde hrály v sezóně 1963/64. Klub zpočátku hrál na 5. – 6. nejvyšší úrovni. V 80. letech se stal stabilním účastníkem divize a v sezóně 1991/92 postoupil do nově vzniklé MSFL. V soutěži se pak udržely Hranice až do sezóny 2000/2001, kdy sestoupily na rok do divize. Po návratu hrály MSFL ještě v sezónách 2002/03 až 2006/07, kdy opět sestoupily.

Následovalo dlouhé čekání na návrat do MSFL. Mezitím Hranice spadly na dvě sezóny až do krajského přeboru. Vrátily se po 15 letech v minulé sezóně a soutěž s přehledem udržely. Z 13. místa měly na sestupové pozice náskok 10 bodů. Na 8. místo ztratily jen 4 body.

V aktuální sezóně Hranice získaly z 15 zápasů 16 bodů za 5 výher, remízu a 9 porážek se skóre 19:31. Po sérii tří výher poslední dva zápasy prohrály. Naposledy 1:4 s Karvinou B.

Uničov v lize bodoval 7x v řadě. V posledním zápase ale nečekaně zaváhal na hřišti posledních Bohunic a odvezl si jen bod za remízu 0:0. V tabulce je s 28 body na 3. místě.
Soupiska SK Hranice:


Štěpán Spurný, Jakub Tomečka, Adam Dohnálek, Petr Vavřík, Václav Cverna, Radim Kundrát, Adam Jasenský, Michal Kuchař, Daniel Grygar, Vojtěch Pak, Jan Beňa, Petr Červenka, David Koláček, Ondřej Berčík, Jakub Rolinc, Dominik Opatřil, Lukáš Hapal, Matěj Vymětalík.
Realizační tým:


Radek Malina - hlavní trenér

Tomáš Čáp - asistent trenéra

Štefan Pribela - vedoucí družstva

Pavel Mikušek - trenér brankářů

Martin Šostok - masér

Ostatní zápasy 15. kola MSFL:


Třinec - Zlínsko

Frýdek-Místek - Uherský Brod

Frýdlant - Ostrava B

Hodonín - Znojmo

Rosice - Start Brno

Karviná B - Blansko

Slovácko B - Bohunice

Zlín B - HlučínSPONZOR UTKÁNÍ:Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page