FK Mohelnice U19 - SK Uničov U19 3:4 (2:2)

Branky: vlastní, Rabenseifner 3x

Sestava SK Uničov U19:

Húževka (45. Vlček) - Koudela, Kuděla, Boxan (45. Gabriel), Demel K. - Třeštík, Demel M., Hrazdíl (45. Mackovík, 72. Boxan) - Romanec (45. Krejčí), Rabenseifner, Šlégl (45. Olejník).

Hodnocení trenéra Zdeňka Třeštíka: "Toto měl být papírově lehčí soupeř, ale úplně tomu tak nebylo. Poprvé jsme vyzkoušeli hrát v rozestavení 4:3:3 a kluci měli za úkol soupeře napadat již na jejich polovině, okamžitě po jejich rozehrátí. Toto se nám prvních dvacet minut vůbec nedařilo. Soupeř šel do vedení 1:0, když nám dělal velké problémy jeden soupeřův hráč, který byl velice dobře rychlostně vybaven. Další gól jsme dostali z pokutového kopu po zbytečném faulu. Od tohoto momentu jsme začali soupeře dostupovat, presovat již na jejich půlce a do poločasu jsme vyrovnali. Po přestávce jsme přidali třetí gól a hru kontrolovali. Bohužel deset minut před koncem se naši stopeři nedomluvili, kdo bude hrát míč, a nabídli soupeři další gólovou šanci, kterou soupeř proměnil. Nakonec jsme ještě dokázali na tento gól zareagovat a v předposlední minutě utkání otočili na svou stranu. Je stále na čem pracovat, pozitivní ale je, že jsme dokázali otočit z nepříznivého stavu 2:0 na konečných 3:4. Poslední přípravné utkání před pauzou hrajeme tento pátek v 17:30, proti týmu SK Paseka, hrající 1.A třídu."