top of page
  • Lukáš Macek

Uničov čeká dlouhá cesta do Hodonína


Hodonín se vrátil do MSFL po třech letech v divizi a ze všech čtyř nováčků si vede nejlépe. Zatímco Vítkovice jsou jasně poslední a nejspíš je čeká pád a Hranice s Frýdlantem bojují o udržení v soutěži, tak Hodonín hraje pohodlně v horní části tabulky.

Tato sezóna bude už s jistotou jeho nejlepší v MSFL, alespoň co do počtu bodů. Z 28 zápasů má bilanci 14 – 6 – 8, skóre 51:38 a 48 získaných bodů aktuálně zaručuje týmu z jižní Moravy 6. místo. Ze dvou sezón, které předtím odehrál v MSFL byla lepší hned ta premiérová 2017/18. Z 30 zápasů získal 43 bodů a skončil 6. O rok později smolně sestoupil z 13. místa kvůli horší vzájemné bilanci s 12. Vrchovinou.

Hodonín se drží na předních příčkách i díky skvělé jarní části. Vyhrál 7 zápasů, včetně domácích proti prvnímu a druhému týmu MSFL - Hlučínu a Kroměříži. Plný počet bodů odvezl i z Rosic, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Momentálně má sérii čtyř bodovaných zápasů, ale poslední dva jsou jen remízy (1:1 s Hranicemi, 1:1 ve Frýdku – Místku).

Uničov má na jaře ještě lepší formu. Vyhrál už 10 zápasů v řadě. Naposledy doma rozstřílel Frýdlant 7:0. V tabulce je s 55 body na 3. místě.Vzájemná bilance:

Uničov – remíza – Hodonín

2 – 2 – 1 skóre 10:9


Podzimní zápas:

Uničov – Hodonín 2:1 (Krč, Coufal - Holek)
Soupiska FK Hodonín:


Martin Petráš, Marcus Adamec, Patrik Dressler, Martin Papež, Yehor Glushach, Petr Kyselka, Ondřej Sukup, Libor Pernica, Milan Kadlec, Erik Burac, Libor Bobčík, Martin Holek, Petr Bohun, Tomáš Langer, Václav Raisigl, Adam Dunda, Filip Mazuch, Tibor JágerRealizační tým:


Pavol Švantner - hlavní trenér

Igor Matušek - asistent trenéra

Oldřich Matušek - trenér brankářů

Zdeněk Ševela - vedoucí družstva

Jaroslav Herda - masér

Ostatní zápasy 29. kola MSFL:


Velké Meziříčí - Zlín B

Kvítkovice - Slovácko B

Znojmo - Frýdek-Místek

Rosice - Vrchovina

Frýdlant - Uherský Brod

Vítkovice - Hranice

Kroměříž - Hlučín

Ostrava B - Blansko
Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page