top of page
  • Lukáš Macek

Uničov čeká duel s Viktorií OtrokoviceOtrokovice hrají MSFL od sezony 2015/16, ale na výrazný úspěch ještě nedosáhly. Vždy končily spíše ve spodní polovině tabulky. Nejlépe skončily 8. v sezonách 2015/16, 2018/19 a neúplné minulé sezoně 2020/21. V té 6x vyhrály a 5x prohrály, získaly 18 bodů při skóre 23:23.

Tuto sezonu se Otrokovicím vůbec nedaří. Ze 7 zápasů nezískaly ani bod a vstřelily pouze jeden gól Velkému Meziříčí. Inkasovaly celkem 19x. Více gólů (23) obdrželo jen Znojmo. Naposledy prohrály 0:4 na půdě Slovácka B a v tabulce jsou na posledním 18. místě.

Uničov bude v zápase velkým favoritem. Tuto sezonu má bilanci 4-2-1. Získal 14 bodů při skóre 14:6 a je 5. Třikrát uhrál čisté konto a víc jak 1 gól dostal při jediné prohře s Baníkem B 1:3. Poté se opět naladil na vítěznou vlnu při venkovních zápase na Slovácku B a ve Vratimově. Nejlepším střelcem týmu je s 6 góly Ambrozek. V lize je lepší pouze sedmigólový Jaroň z Ostravy B.


Vzájemná bilance:


Uničov – remíza – Otrokovice

9-0-1

Skóre: 32:7


Poslední vzájemné utkání:


Uničov – Otrokovice 7:1 (3x Ambrozek, 2x Komenda, Vichta, R. Vasiljev - Kiška)
Soupiska FC Viktoria Otrokovice:


Juraj Semanko, Roman Konečný, David Olaoye, Matěj Fiala, Filip Markovič, Petr Zapalač, Lukáš Vychodil, Adam Jasenský, Adam Bahounek, Jiří Kiška, Michal Suchý, Martin Vašulka, Jiří Oulehla, Martin Zedníček, Tomáš Mlýnek, Filip Přikryl, Josef Pančochář.Realizační Tým:


Roman Matějka - hlavní trenér

Matěj Řezáč - asistent trenéra

Tomáš Humpál - asistent trenéra

Libor Hrnčiřík - vedoucí družstva
Ostatní zápasy 7. kola MSFL:


FKM Jihlava - Dolní Benešov

Velké Meziříčí - Uherský Brod

Vratimov - Znojmo

Blansko - Slovácko B

Kroměříž - Olomouc B

Zlín B - Ostrava B

Frýdek-Místek - Hlučín

Vrchovina - Rosice


SPONZOR UTKÁNÍ:
Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page