top of page
  • Lukáš Macek

Uničov svede souboj se Zlínem před prázdnými tribunami


Zlín B patří v novém miléniu mezi stálé účastníky MSFL. Od sezony 2002/03 (1. účast) do té minulé chyběl pouze v sezonách 2009/10 kvůli pádu do divize a v sezonách 2017/18 a 2018/19, kdy se účastnil juniorské ligy. Jeho nejlepším umístěním je 4. místo ze sezony 2004/05.

Minulá sezona se Zlínu příliš nepovedla, ale díky předčasnému ukončení všech nižších soutěží v důsledku pandemie Koronaviru se v MSFL udržel i pro tuto sezonu.

Z 18 zápasů vyhrál jen 4, ve 2 remizoval a 12 prohrál při celkovém skóre 20:34. Z 18 týmů skončil v lize 17. se ziskem 14 bodů. Horší byl jen Dolní Benešov s 6 body.

Tato sezona zatím není o moc lepší. Po 10 odehraných zápasech je 16. s jedinou výhrou. Body si připsal ještě za 4 remízy, zbylých 5 prohrál se skóre 13:19. Za Zlínem jsou zatím jen Dolní Benešov také se 7 body Jihlava B, dosud bez bodu. Ta je zatím jediným týmem, nad kterým Zlín B vyhrál.

Poté přišlo 8 zápasů bez výhry, z toho poslední 4 Zlín prohrál. Naposledy doma 0:1 s Frýdkem – Místkem.

Uničov nabral slušnou formu a bodoval 6x v řadě. Po sérii 5 výher přišla v minulém kole remíza 1:1 v Rosicích. Rosice patří doma k silným celkům. V součtu této a minulé sezony doma prohrály jen 1 z 15 zápasů s Otrokovicemi. Uničov přišel o vedení v lize, přesto je na dohled čelu tabulky. S 19 body a skóre 39:16 je 3. o bod za Slováckem B a Vyškovem, který má k dobru dohrávku s Olomoucí B. Gólem v Rosicích prodloužil Krč svou gólovou sérii v lize na 6 zápasů a s 11 góly se osamostatnil v čele tabulky střelců před spoluhráčem Komendou.

Vzájemné zápasy (před podzimním)

Uničov – remíza – Zlín B

13-7-8 skóre 50:38

Minulá sezona:

Uničov – Zlín B 4:2 (2x Hapal, Komenda, Svovoda – Gettler, Gerža)
Soupiska FC FASTAV Zlín B:


Jan Šiška, Jan Lebánek, Martin Matondo Ngimbi, Tobiáš Slovák, Lukáš Vraštil, Jiří Pafka, Vít Mlýnek, Lukáš Hrdlička, Tomáš Uhřík, Šimon Chwaszcz, David Venený, Lukáš Pazdera, Filip Němeček, Radek Maršálek, Ondřej Strachoň, Marcel Hladký, Vít StaněkRealizační tým:


Jan Jelínek - hlavní trenér

Luděk Marcaník - asistent trenéra

Karel Šimurda - vedoucí družstva

Václav Pavlíček - masér
Ostatní zápasy 10. kola MSFL:


Znojmo - Kroměříž

Ostrava B - Vyškov

Frýdek-Místek - Hlučín

Otrokovice - Dolní Benešov

Velké Meziříčí - Jihlava B

Petřkovice - Vrchovina

Uherský Brod - Rosice

Olomouc B - Slovácko B

Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page