top of page
  • Lukáš Macek

Uničov čekají dva domácí zápasy za sebou, první bude s Hlučínem


Ve 13. kole MSFL zavítá na uničovský trávník Hlučín, kde se hrála MSFL poprvé v sezoně 2004/05 a byla velmi vydařená. Klub skončil na 2. místě a postoupil do 2. ligy, kde vydržel 3 sezony, než sestoupil zpět do MSFL. Tam vydržel pouze sezonu 2008/09 a vrátil se na další 2 sezony do 2. ligy. Od sezony 2011/12 hraje nepřetržitě MSFL a nejlépe skončil 3.

V minulé sezoně skončil Hlučín na 7. místě s 18 body za 5 výher, 3 remízy a 3 porážky se skóre 14:11. S Uničovem se neutkal.

V aktuální sezoně je na tom Hlučín podobně. Odehrál 13 zápasů s bilancí 7-1-5, což dává 22 bodů při skóre 21:12 a 8. místo. V minulém kole si připsal 1. remízu v sezoně. S Rosicemi hrál 0:0.

Uničov doma tápe a potřeboval by zlomit sérii 4 zápasů bez výhry. Minulé kolo ale potvrdil, že se mu daří na hřištích soupeřů. Ve Velkém Meziříčí vyhrál 2:0 a celkem si z venkovních trávníků odvezl už 19 bodů a je v tomto ohledu nejlepším týmem ligy. Celkově je Uničov 6. s 24 body.Vzájemní bilance obou celků v MSFL:

Uničov – remíza – Hlučín

8-9-4


Poslední vzájemné utkání:

15.9.2019 Uničov – Hlučín 0:0
Soupiska FC Hlučín:


Jakub Lapeš, Ondřej Kolenko, Adam Zajíček, Vojtěch Wala, Dominik Hasala, Lukáš Lehnert, Jan Holzer, Marek Neumann, Dominik Tomšů, Matěj Praus, Josef Opatřil, Radovan Lokša, Dominik Mládek, Patrik Kundrátek, Radim Dostál, Ondřej Moučka, Tomáš Wolf, Tomáš Buchvaldek.Realizační tým:


Lubomír Adler - hlavní trenér

David Levčík - asistent trenéra

Tomáš Urbančík - vedoucí družstva

Antonín Buček - trenér brankářů

Pavel Neděla - masér
Zápasy 13. kola MSFL:


Vratimov - Olomouc B

FKM Jihlava - Uherský Brod

Blansko - Velké Meziříčí

Dolní Benešov - Otrokovice

Rosice - Ostrava B

Vrchovina - Frýdek-Místek

Znojmo - Slovácko B

Zlín B - KroměřížSPONZOR UTKÁNÍ


Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page