top of page
  • Lukáš Macek

Uničov bude hostovat u nováčka MSFL. S Frýdlantem se utká poprvé v historii


Frýdlant nad Ostravicí je úplným nováčkem v MSFL. Dlouho působil v nižších soutěžích. V 80. letech začínal v krajském přeboru, na 3 roky postoupil do divize, odkud po sezóně 1993/94 spadl zpět do přeboru, kde vydržel 4 sezóny. Následoval další pád, tentokrát do I. A třídy Moravskoslezského kraje. V sezóně 2005/06 se vrátil zpět do krajského přeboru a od sezóny 2015/16 hrál divizi.

Minulý ročník ovládl čtrnáctičlenou divizi F se ziskem 54 bodů, o 2 body předčil Bohumín a zajistil si tak historický postup do MSFL. V aktuální sezóně je po 11 zápasech s bilancí 3-2-6, skóre 12:22 a 11 body na 14. místě. Minulé kolo remizoval 0:0 ve Frýdku – Místku.

Uničov má stejnou bilanci, jen lepší skóre 15:15 ho posouvá o příčku výš. Ve Frýdlantu se pokusí o první body z venkovního zápasu v této sezóně. Dosavadních 5 zápasů venku prohrál. V minulém kole uhrál stejně jako soupeř bezbrankovou remízu s Baníkem Ostrava B.
Soupiska 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí:


Ondřej Prepsl, Jakub Švrčina, Michal Švrček, Petr Literák, Radim Šafner, Ondřej Škorik, Adam Varadi, Vojtěch Hajnoš, Michal Hladík, Bohdan Velička, Jaroslav Juříček, Jan Svatonský, Daniel Kulhánek, Tadeáš Papík, Jan Wludyka, Martin Indra, David Kučera, Zdeněk Staněk.
Realizační tým:


Martin Šrámek - hlavní trenér

Jiří Krejčí - asistent trenéra

Oldřich Čunta - trenér brankářů

Ivo Somr - vedoucí družstva

Jiří Pěgřim - masér

David Vokal - masér
Ostatní zápasy 11. kola MSFL:


Rosice - Hlučín

Blansko - Slovácko B

Hodonín - Frýdek-Místek

Vítkovice - Vrchovina

Kroměříž - Zlín B

Znojmo - Hranice

Ostrava B - Uherský Brod

Velké Meziříčí - KvítkoviceComments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page