top of page
  • Lukáš Macek

Uničov cestuje na Vysočinu, kde ho prověří Velké Meziříčí


Velké Meziříčí se po účastech v okresních soutěžích dostalo poprvé do divize v sezoně 2005/06. Následovalo 10 sezon, než se klub vůbec poprvé dostal do MSFL. Od sezony 2015/16 je jejím stálým účastníkem. Dosud nejlepším umístěním bylo 2. místo ze sezony 2017/18, kdy nestačilo jen na suverenní Prostějov (70 bodů, Velké Meziříčí 60 bodů). V neúplné minulé sezoně odehrálo Velké Meziříčí 11 zápasů s bilancí 4-1-6, což dává 13 bodů při skóre 16:23 a celkově 12. místo. Tato sezona je zatím dost podobná. Z 12 zápasů má bilanci 4-3-5 a 15 bodů se skóre 14:20 a celkově je 11. V minulém kole prohrálo doma s Hlučínem 0:4.

Uničov nedokázal v minulém kole zlomit špatné výsledky na domácím hřišti. Proti Kroměříži sice srovnal na 2:2, ale pak inkasoval v závěru zápasu a nevyhrál doma už 4. zápas v řadě. Venku se ale daří lépe. S 5 výhrami a jednou remízou je zatím nejlepším klubem soutěže na hřištích soupeřů. Celkově je s bilancí 6-3-3, 21 body a skóre 20:13 na 8. místě MSFL.Vzájemná bilance:

Uničov 5 výher, 2 remízy, Velké Meziříčí 3 výhry


Poslední vzájemný zápas:

Uničov – Velké Meziříčí 1:3 (Můčka – Plichta, Šuta, Demeter)
Soupiska FC Velké Meziříčí:


Brankáři:

Marek Kolář, Adam Dubec


Obránci:

Martin Pavlík, Martin Puža, Michal Bouček, Matěj Sysel, Marek Malata, Patrik Mucha, Jakub Vašíček, David Komínek ( nemůže nastoupit pro disciplinární trest)


Záložníci:

Patrik Demeter, Petr Dolejš, Radim Šuta, Jan Nedvěd, Robin Demeter, David Karmazín, Jiří Urbánek, David Sargsyan, Filip Vošmera, David Ráliš.


Útočníci:

Antonín Plichta, Mirek Malata, Pavel Mezlík.
Realizační tým:


Jan Šimáček - hlavní trenér

Libor Švec - asistent trenéra

Lukáš Machát - vedoucí družstva

Comentários


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page