top of page
  • Lukáš Macek

Uničov jede napravit domácí nezdar do Dolního Benešova


Dolní Benešov startoval stejně jako Uničov v MSFL od jejího vzniku, ale na rozdíl od Uničova v ní neodehrál všechny sezony. V sezoně 2007/2008 přišel sestup do divize následovaný sestupem do krajského přeboru po sezoně 2011/12. Dolní Benešov se ale ihned vrátil do divize a v sezoně 2018/19 do MSFL. Nejlepším umístěním klubu v MSFL bylo 2. místo v sezoně 1998/99. K tomu měl ale v předchozích dvou neúplných sezonách hodně daleko. V sezoně 2019/20 skončil s 6 body z 18 zápasů na posledním 18. místě. V minulé sezoně to nebylo o moc lepší. Z 11 zápasů vyhrál jen 2 a se 7 body obsadil předpolední 17. místo. Současnou sezonu zahájil stejně jako Uničov remízou 1:1, na hřišti Velkého Meziříčí.

Oba týmy se naposledy utkaly v předminulé sezoně. 10. srpna vyhrál Uničov v Dolním Benešově 2:1 góly Komendy. Za domácí se trefil Blahuta.


Dosavadní vzájemná bilance obou soupeřů:

Uničov – remíza – Dolní Benešov

13-10-10Soupiska FC Dolní Benešov:


Vít Baránek, Vojtěch Wojatschke, Jan Koňařík, Jakub Massaniec, Patrik Rubý, Tomáš Moravec, Matyáš Blahuta, Martin Pecuch, Filip Labuda, Krzysztof Nataniel Wybraniec, Ondřej Kubík, David Sobek, Petr Hrdlička, Daniel Herich, Petr Latka


Realizační tým:


Marcel Melecký - trenér

Jan Kozlovský - vedoucí družstva

Zdeňka Beinhauerová - zdravotník
Ostatní zápasy 2. kola MSFL:


Znojmo - Velké Meziříčí

Hlučín - Vrchovina

FKM Jihlava - Blansko

Otrokovice - Uherský Brod

Vratimov - Zlín B

Rosice - Kroměříž

Ostrava B - Frýdek-Místek

Slovácko B - Olomouc BComments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page