top of page
  • Lukáš Macek

Uničov už musí zabrat, v neděli vyzve Blansko


Od sezony 2021/22 hraje Blansko MSFL počtvrté. Poprvé se do 3. nejvyšší soutěže dostalo v sezoně 2008/09, ale skončilo poslední, sestoupilo do divize a následovalo nepříliš úspěšné období včetně dvou sezon v krajském přeboru. Vrátilo se až v sezoně 2016/17. Opět z toho bylo poslední místo a okamžitý sestup. Třetí působení v sezoně 2019/20 bylo dosud nejúspěšnější. Blansko skončilo 1. a poprvé si vybojovalo postup do 2. ligy. Navíc v dané sezoně doma neztratilo ani bod. Ve vyšší soutěži to bylo jen další krátké působení. Předposlední 13. místo znamenalo sestup zpět do MSFL.

Tuto sezonu má Blansko dobře rozehranou. Ze 14 zápasů vyhrálo 9x a s 27 body je na 4. místě. Padlo také hodně gólů, o čemž svědčí skóre 32:24. V minulém kole vyhrálo nad Velkým Meziříčím 4:0.

Uničov je s 24 body na 8. místě. 19 bodů je ale z venkovních zápasů. Doma by potřeboval prolomit černou sérii 6 zápasů bez výhry, z toho bylo 5 porážek. Naposledy s Hlučínem 0:4.Vzájemná bilance:

Uničov – remíza – Blansko

4 – 1 – 1

Skóre: 6:3
Soupiska FK Blansko:


David Vitásek, David Záleský, Tomáš Chyla, Tomáš Feik, Václav Minařík, Marek Mach, Jiří Tulajdan, Nikola Todorič, Guy Reteno Elekana, Filip Smrčka, Dominik Blažík, Tomáš Machálek, Moussa Paul Bakayoko, Marcel Pyš, Štěpán Alexa, Lamine Fall, Jakub Tenora, Marcel Hladký.Realizační tým:


Petr Vašíček - hlavní trenér

Erik Mihola - asistent trenéra

Jaromír Piták - trenér brankářů

Karel Pernica - vedoucí družstva

Alexandr Malits ml. - masér
Ostatní zápasy 14. kola MSFL:


Hlučín - Ostrava B

Frýdek-Místek - Vratimov

Otrokovice - Znojmo

Velké Meziříčí - Zlín B

Uherský Brod - Dolní Benešov

Kroměříž - Vrchovina

Olomouc B - FKM Jihlava

Slovácko B - RosiceSPONZOR UTKÁNÍ


Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page