top of page
  • Lukáš Macek

Uničov v rámci 22.kola MSFL zavítá do Hranic


Hranice jsou v této sezóně MSFL jedním ze čtyř nováčků. Do 3. nejvyšší soutěže se vrátily po dlouhých 16 letech. Mezitím působily převážně v divizi. Sezóny 2010/11 a 2011/12 strávily v krajském přeboru. Dříve patřily k tradičním klubům MSFL. Soutěž hrály už od jejího vzniku v sezóně 1991/92 až do sezóny 2000/01, kdy na rok sestoupily do divize a následně se na dalších 5 sezón do MSFL vrátily.

Z 20 odehraných zápasů mají bilanci 6 – 5 – 9, 23 bodů a skóre 24:31. Ještě mohou bojovat o střed tabulky, ale i o záchranu. Do jara vstoupily porážkou 1:2 s Vrchovinou, následně zapsaly cennou výhru stejným poměrem na hřišti Slovácka B. V minulém kole prohrály 0:2 ve Frýdku – Místku.

Uničov v minulém kole napravil úvodní jarní porážku 0:2. Na domácím hřišti vyhrál 1:0 nad Vrchovinou a v tabulce je s 19 odehranými zápasy a ziskem 28 bodů na 8. místě.

Soupiska SK Hranice:


Štěpán Spurný, Jakub Tomečka, Petr Vavřík, Václav Cverna, Radim Kundrát, Michal Kuchař, Daniel Grygar, Michal Guzik, Jan Beňa, Jakub Marek, Jan Cagaš, David Koláček, Ondřej Berčík, Jakub Rolinc, Adam Dittmer, Filip Markovič, Lukáš Hapal, Matěj VymětalíkRealizační tým:


Roman Matějka - hlavní trenér

Tomáš Čáp - asistent trenéra

Milan Nekuda - asistent trenéra

Pavel Mikušek - trenér brankářů

Štefan Pribela - vedoucí družstva

Martin Šostok - masér


Ostatní zápasy 22. kola MSFL:


Hlučín - Blansko

Rosice - Vítkovice

Vrchovina - Uherský Brod

Kroměříž - Znojmo

Slovácko B - Frýdek-Místek

Velké Meziříčí - Hodonín

Zlín B - Ostrava B

Kvítkovice - Frýdlant


Comentários


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page