top of page
  • Lukáš Macek

Uničov vstupuje do jarní části MSFL, přivítá Zlín B


Zlín B se poprvé do MSFL dostal v sezoně 2002/03 a dá se říci, že od té doby je tradičním účastníkem soutěže. Účast v 3. nejvyšší soutěži vynechal pouze v sezóně 2009/10, kdy spadl do divize, ale okamžitě se vrátil. V letech 2017 – 19 přerušil B tým činnost kvůli zavedení Juniorské ligy.

Dosud nejlepším výsledkem je 4. místo ze sezóny 2004/05. Po návratu do MSFL v sezóně 2019/20 se Zlín umisťoval ve spodní části tabulky. Po 18 odehraných zápasech je s bilancí 6 – 4 – 8, skóre 23:25 a 22 body na 11. místě. V prvním jarním kole přerušil sérii 4 zápasů na konci podzimu, kdy nevyhrál. Doma zvítězil nad Frýdkem – Místkem 3:0. Venku ještě nedokázal vyhrát. Z 9 zápasů si připsal body jen za 4 remízy.

První jarní zápas Uničova ve Kvítkovicích byl kvůli terénu odložen. Start do podzimní části Uničovu nevyšel, dlouho nedokázal bodovat venku a doma také ztrácel. Změna přišla s výměnou trenéra. Místo Jiřího Nečka převzal tým strůjce titulu ze sezóny 2016/17 a tým se rozjel. Po prohře v Blansku bodoval až do konce podzimu 7x v řadě. O body obral i týmy z vrchu tabulky. S Baníkem B a Kroměříží remizoval, v Rosicích vyhrál. S 25 body a skóre 32:21 je na 6. místě. Velký podíl na tom má Aleš Krč, který dal 14 z celkových 32 gólů Uničova a je aktuálně nejlepším střelcem MSFL.Dosavadní vzájemná bilance v MSFL:

Uničov – remíza – Zlín B

14-8-10 skóre 54:43

Podzimní zápas:

Zlín B - Uničov 2:1 (Mach, Kovinič - Komenda)
Soupiska FC TRINITY Zlín B:


Jan Šiška, Štěpán Bachůrek, Jan Silný, Filip Jura, Jan Hellebrand, David Trtek, Vít Mlýnek, Dalyn Červinka, Martin Mlýnek, Adam Číž, David Tkáč, Filip Němeček, Radim Hamalčík, Nedeljko Kovinič, Šimon Polášek, Michal Jeřábek, Alexandr Bužek, Patrik KulíšekRealizační tým:


Jan Jelínek - hlavní trenér

David Hubáček - asistent trenéra

Otakar Novák - trenér brankářů

Karel Šimurda - vedoucí družstva

Miroslav Budoš - zdravotník

Michal Molek - masér
Ostatní zápasy 19. kola MSFL:


Hranice - Vrchovina

Znojmo - Slovácko B

Uherský Brod - Kvítkovice

Blansko - Velké Meziříčí

Hodonín - Vítkovice

Ostrava B - Kroměříž

Frýdlant - Rosice (28.3.)

Frýdek-Místek - Hlučín (5.4.)
SPONZOR UTKÁNÍ:Comments


Aktuálně
Starší příspěvky
Search By Tags
Zatím žádné štítky
Follow Us
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page