- Lukáš Macek
V reprezentační pauze narazí Uničov na Slovácko B, hrát se bude v Kunovicích

Slovácko B vzniklo jako rezervní tým po sloučení týmů v Uherském Hradišti a Starém Městě roku 2000. V sezonách 2000/01 – 2016/17 hrálo kromě ročníku 2009/10 (divize) nepřetržitě MSFL. Nejlepším výsledkem byla dvě 4. místa v sezonách 2003/04 a 2014/15. Po zrušení B týmů a zavedení juniorské ligy hrálo místo tehdejšího C týmu 2 sezony I. B třídu Zlínského kraje a od sezony 2019/20 je zpět v MSFL. V první neúplné sezoně skončilo na 16. místě. V 18 zápasech mělo bilanci 5-3-10, skóre 19:36 a 18 bodů. V minulé sezoně to bylo o poznání lepší a v neúplné tabulce skončilo 1. s 23 body bez porážky. Zapsalo 6 výher, 5 remíz a skóre 23:6. Do 2. ligy ale jít nemohlo, protože mělo v přepočtu méně bodů než Vyškov, který měl odehraný o zápas méně.
Aktuálně je Slovácko B po 5. kole s 5 body a skóre 7:8 na 13. místě. Porazilo pouze Kroměříž, dále má po dvou remízách a prohrách. V minulém kole prohrálo 1:2 ve Velkém Meziříčí.
Uničov měl po anglickém týdnu, kdy prohrál pohár s Olomoucí 2:4 a v lize s Baníkem Ostrava B 1:3 opět týden volna. Prohra s Baníkem byla první v této ligové sezoně. Předtím zapsal dvě výhry a remízy, s 8 body a skóre 9:5 je na 8. místě.
Vzájemné zápasy (včetně zápasu s týmem s předchozím názvem 1. FC Slovácko B:
Uničov – remíza – Slovácko B
18-6-5
Poslední vzájemný zápas:
5. října 2019 (sezona 2019/20) Slovácko B – Uničov 2:2 (Lukáš Sadílek, Šimko – Vichta, Krč)
Za Slovácko B proti Uničovu v minulosti nastoupili Tomáš Zajíc (starty za A týmy Slovácka, Ostravy), Benjamin Tetteh (dnes hostující ze Sparty v Turecku), bývalý hráč Uničova Tomáš Vasiljev.
Nejzajímavější zápis do historie přinesl duel na půdě Slovácka B z roku 2014. Vyrovnávací gól na 2:2 dával za domácí po rohovém kopu brankář Dušan Melichárek (již ukončil kariéru).
Soupiska 1. FC Slovácko B:
Josef Andrés, Jiří Borek, Tomáš Vincour, Radim Olšanský, Vojtěch Bartoš, David Pisár, Gorats Stojmenov, Robert Janás, Ondřej Porč, Vojtěch Pak, Ibrahim Aldin, Marek Polášek, Martin Vincour, Aleš Kočí, Libor Pernica, Pavel Juroška, Miroslav Tomaštík, Martin Kudela, Robert Knotek, David Kratochvíla.
Realizační tým:
Pavel Němčický - hlavní trenér
Zdeněk Botek - asistent trenéra
Ostatní zápasy 6. kola MSFL:
Dolní Benešov - Vratimov
Znojmo - Vrchovina
Hlučín - FKM Jihlava
Olomouc B - Frýdek-Místek
Otrokovice - Velké Meziříčí
Rosice - Zlín B
Uherský Brod - Kroměříž
Ostrava B - Blansko